Новини

Михайло Радуцький про посаду в МОЗ: Я і не збирався займати посаду міністра

Михайло Радуцький

Майбутній нардеп від партії «Слуга народу» Михайло Радуцький повідомив, що посада міністра охорони здоров’я його не цікавить та переконаний, що МОЗ має очолити людина не публічна, без політичного бекграунду.

«Я вже, напевно. 200 раз говорив і ще раз повторюю – я і не збирався займати посаду міністра. І моя ідеологія в плані кандидатури міністра (якщо зі мною будуть радитися) – це точно має бути людина не публічна, без політичного бекграунду. В іншому випадку у нього просто не буде часу на виконання своїх прямих обов’язків. Міністр повинен займатися медициною, а не відмиванням того, що на нього полетіло з «вентилятора», – заявив засновник клініки «Борис» який нещодавно був призначений президентом позаштатним радником.

Окремо Радуцький повідомив, що наразі ще навіть не обговорювалось питання щодо кандидатури очільника уряду.

«Ще не було обговорень навіть по кандидатурі прем’єр-міністра. Але тут, на мій погляд, важливо, щоб не було квотного принципу. Команда міністерства повинна бути сформована міністром. А не з урахуванням квот від різних партій. Одна з причин 28-річної «професійної» роботи в Україні полягала як раз у квотности і домовленості», – переконаний радник президента.

Голова штабу партії «Слуга народу» не бачить Супрун як керівника МОЗ в новому уряді – змінити її на посту може Михайло Радуцький

Нагадаємо, що у партії «Слуга народу» не збираються відміняти позитивні зміни у галузі охорони здоров’я, але деякі частини реформи детально переглянуть. Також у керівництві партії повідомляли про план впровадити в Україні страхову медицину вже за два роки.

МОЗ: Сімейні лікарі впроваджують клінічні настанови на засадах доказової медицини у щоденну практику

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook