Новини

Менше ніж за п’ять років у швидкій залишаться виключно парамедик та медтехнік

Швидка_Медпросвіта

МОЗ не збирається залишати працювати лікарів в бригадах швидкої допомоги. Всіх, хто буде там працювати намагатимуться перевести у спеціальні відділення інтенсивної терапії.

Одразу треба зазначити, що саме зараз триває масове звільнення лікарів з швидкої допомоги, в тому числі з кардіологічних бригад і так далі. Більшість з них залишають медицину в Україні та намагаються виїхати за кордон, де такі спеціалісти з досвідом роботи у екстреній медичній допомозі високо ціняться.

Після повної реформи швидкої, бригади вже не зможуть надати медичну допомогу. В них буде один обов’язок – доставити пацієнта у найближчу лікарню швидкої допомоги (те саме відділення інтенсивної терапії). Далі пацієнтами займатимуться вже лікарі.

Одразу необхідно зазначити, що перші парамедиків повинні розпочати навчання у вищих навчальних закладах вже цього року. Поки ж МОЗ запропонує фельдшерам швидкої пройти підвищення кваліфікації та стати парамедиками, за власним бажанням.

Окремо додамо, що лікарні швидкої допомоги тільки починають створювати. Одним з перших таких відділень на базі ЦРЛ з’явиться у Києві на правому березі. Також йде робота над створенням диспетчерських служб для швидкої, які будуть займатись відсівом не екстрених випадків та допоможуть бригадам парамедиків вчасно дістатись до пацієнта, а потім до медзакладу.

Швидка працюватиме без лікарів, а виїжджатиме тільки на екстрені випадки

Комментировать

Нажмите для комментария