Новини

Медзаклади первинки отримали 1,35 млрд гривень за надані медичні послуги населенню за січень

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

97% медзакладів первинки перейшли на нову систему фінансування та отримують кошти за деклараціями. За січень НСЗУ перерахувала 1,35 млрд гривень за надані послуги 1185 медзакладам.

При цьому 6,45 мільйонів гривень було перераховано на рахунки приватних медичних закладів та лікарям-ФОП, в рамках підписаного договору з НСЗУ про постачання медичних послуг населенню.

Лідером за сумою виплат став Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №2 Мелітопольської міської ради, який отримав 5,7 млн грн. На другому місці ЦПМСД №1 м. Кропивницького — НСЗУ за договором виплатила 4,79 млн грн.

Партнерами НСЗУ на 2019 рік стали 1 185 медичних закладів, що складає 97% комунальних медзакладів первинки. Серед них – 104 приватні клініки та 100 лікарів приватної практики.

Які обов’язки встановлені НСЗУ для сімейного лікаря

Загалом Національна служба здоров’я отримала заяви від 1 207 медичних закладів, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри. З них 10 було відхилено через невідповідність. У 10 закладах — відсутня ліцензія, три заклади ще не підписали договір зі своєї сторони, у трьох закладів у заявах виявлено помилки, чотири приватні медичні заклади вирішили відкласти співпрацю.

Таким чином за останні дев’ять місяців Національна служба здоров’я Україна виплатила близько 3,5 мільярдів гривень за новою системою фінансування «Гроші йдуть за пацієнтом».

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook