Новини

Медзаклади отримали 137 апаратів ультразвукової діагностики у межах гуманітарної допомоги

Апарати ультразвукової діагностики

За час воєнного стану у межах гуманітарної допомоги медичні заклади України отримали 137 апаратів ультразвукової діагностики.

До прикладу, один із них – апарат Ultrasound – отримало відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги КП «Нікопольська міська лікарня» Нікопольської міської ради.

Це компактний апарат з конвексним, лінійним і фазованим датчиками. Конвексний датчик призначений для проведення ультразвукових досліджень внутрішніх органів (шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи), суглобів (плечові, кульшові) тощо. Лінійний датчик використовується для візуалізації невеликих суглобів, судин, щитоподібної та молочних залоз. За допомогою фазованого датчика проводять кардіологічні дослідження.

«Апарат УЗД дозволяє провести комплексне обстеження пацієнта. Дуже зручним є те, що всі методи діагностики зосереджені в одному місці, – говорить Світлана Діброва, заступниця директора з медсестринства. – Діагностичне відділення цілодобово приймає всіх пацієнтів – і поліклінічних, і тих, хто надходить на стаціонарне лікування. Ми почали працювати на новому обладнанні з 17 серпня, і за цей час було обстежено 436 пацієнтів».

Нагадаємо, за час воєнного стану МОЗ за підтримки партнерів була організована доставка гуманітарних вантажів з 35 країн світу, понад 4 тис. українських закладів охорони здоров’я отримали більше ніж 9 тис. тонн медичного забезпечення.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook