Є думка

Ольга Богомолець: “Медреформу” від МОЗ, швидше за все, готували марсіани

Богомолец_Медпросвита

Той, хто готував “медреформу”, запропоновану МОЗ, настільки відірваний від реалій життя, що виникає підозра про його інопланетне походження.

Тільки вдумайтеся, що вони пропонують. За результатами “псевдореформи” швидка медична допомога буде перепрофільована на медичне таксі з парамедиком та санінструктором, який виконуватиме ще й функції водія. Таке таксі зможе лише госпіталізовувати пацієнта, але не буде надавати медичну допомогу на дому.

У Києві за добу трапляється від 1500 до 2000 викликів. Куди інопланетні “реформатори” збираються госпіталізовувати щодоби дві тисячі людей?

В Україні за рік реєструються мільйони викликів швидкої. Куди вони госпіталізують усіх цих людей? Вони ж збираються закрити більшість зайвих, з їхньої точки зору, лікарень?

Звичайно, більшість людей нікуди не повезуть. Парамедик приблизно оцінить ваш стан, і якщо вирішить, що ваш випадок не відноситься до категорії екстрених, вас не госпіталізують, а ще й змусять оплатити приїзд швидкої.

У міністерстві досі мовчать, скільки вони планують брати з людей за виїзд швидкої. Орієнтуватися можна на вартість виїзду бригади швидкої у приватних клініках, яка становить близько 1500 гривень. Скільки людей сьогодні готові сплачувати такі суми?

На швидкій лікар щодня має справу з десятками випадків, коли від його вмілих дій та досвіду залежить життя людини. Чи довірите ви своє здоров’я, здоров’я своїх дітей чи батьків людині, яка ще пару місяців тому не мала жодного уявлення про медицину?

Ми вже не будемо казати про те, що парамедики не зможуть допомогти людині при набряці легенів, больовому шоці, інфаркті, інсульті, інших важких хворобах.

На жаль, запропонована МОЗом псевдореформа створить нам лише проблеми та призведе до додаткових тисяч смертей.

І якщо хтось думає, що гірше бути вже не може, то дуже скоро він переконається, що може бути набагато гірше. Звісно, якщо ми дозволимо парламенту прийняти цей абсолютно антинародний та безглуздий законопроект.

Джерело

Комментировать

Нажмите для комментария