Вибір редакції Новини

Медпрацівникам другої та третьої ланки з 1 вересня поточного року буде підвищено заробітну плату

Врач_медпросвіта

Медичним працівникам другої та третьої ланки з 1 вересня поточного року буде підвищено заробітну плату.

«Ми пропонуємо системне рішення, що з 1 вересня  буде підвищена заробітна плата всім лікарям, медичним сестрам, молодшому та середньому персоналу, тим, хто працює у спеціалізованих лікарнях. Тобто всім тим, хто повинен був отримувати підвищену заробітну плату, починаючи з 1 квітня, але, на жаль, при плануванні так званої реформи про них просто забули», — зазначив Міністр.

Максим Степанов також назвав “черговою політичною фантазією” заяву деяких політиків про нібито ручне розподілення МОЗ коштів, виділених на медичну галузь із бюджету 2020 року.

МОЗ ініціює жорсткий контроль за дотриманням карантину через погіршення ситуації з COVID-19

Міністр повідомив, що 19 червня на засіданні уряду планується розляд проекту постанови щодо спрямування додатково 4,5 млрд грн на підтримку лікарень, які опинилися після 1 квітня на межі закриття.

«Їх треба підтримати, оскільки вони отримали фінансування менше, ніж минулого року, що призвело б, в тому числі, до звільнення медичних працівників. Це неприпустимо, особливо в умовах боротьби з коронавірусом. У цьому переліку була маса інфекційних лікарень», — підкреслив очільник МОЗ.

Комментировать

Нажмите для комментария