Новини

Медицину в селі будуватимемо за кошти вкрадені Януковичем

Уляна Супрун_Медпросвіта

Спілкуючись з пресою в.о. міністра Уляна Супрун повідомила, що гроші на сільську медицину виділено з коштів, які вкрав Янукович, а та які повернули.

«На ті 4 мільярди, які вкрав Янукович і які вже повернуті, ми будемо розвивати інфраструктуру, в тому числі і комп’ютерізацію медицини в сільській місцевості. На наступній неділі ми подамо відповідний законопроект в Верховну Раду в другому читанні. Дуже сподіваємось, що народні депутати України нарешті дадуть нам можливість стартувати», — коментує в.о. міністра.

Реформа сільської медицини від президента: Новий законопроект запустить телемедицину на селі

Треба відзначити, що до законопроекту, який розвиватиме медицину в сільській місцевості МОЗ стосунку майже немає. Він був розроблений групою експертів за наказом президента України Петра Порошенко і поданий до Верховної Ради саме, як президентський. Втім, курирувати його буде вже Міністерство охорони здоров’я.

«Одначасно буде подано і президентський законопроект відносно сільської медицини. Повинна буде запуститись пілотна програма електронного запису до лікарів і для тих, хто не живе в великих містах, а в маленьких населених пунктах», — заявляє Супрун.

Комментировать

Нажмите для комментария