Новини

Медицина може полетіти: Президент хоче відродити санітарну авіацію

Порошенко_Медпросвита

Президент Петро Порошенко офіційно заявляє, що в Україні має відродитись санітарна авіація. Це допоможе вчасно рятувати життя навіть у гірських районах.

«Повинна бути відроджена санітарна авіація. Наполягаю окремо. Ми цивілізована європейська країна, і важливіше за це нічого немає», — заявляє президент під час Карпатського форуму регіонального розвитку.

Своє бачення президент передасть в Кабінет Міністрів який має опрацювати це питання та підготувати відповідні законопроекти. При цьому, невідомо наразі, що саме хоче бачити президент України у санітарній авіації.

Втім, ініціативу вже вітають. На думку експертів, санітарна авіація може ефективно показати себе у екстрених випадках, коли звичайній швидкій для прибуття знадобиться багато часу, гелікоптери зможуть прибути на місце події за декілька хвилини при розумному розташуванні. Особливу увагу необхідно приділити гірським районам та сходу України.

Медична галузь може отримати цього року майже 3 млрд додаткового фінансування

«Якщо не купимо гелікоптери за кордоном, знайдуться інші гелікоптери, які будуть повертатися із виконання миротворчих місій», — зауважив Петро Порошенко.

У президента обіцяють до 800 нових амбулаторій у селах цього року

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook