Новини медицини

test Медики Ізраїлю допоможуть організувати в Україні службу безоплатної екстреної допомоги test

Скорая помощь_медпросвіта
Міністерство охорони здоров’я оголосило про початок співпраці з ізраїльською волонтерською організацією United Hatzalah у створенні служб екстреної допомоги.
Офіційно про це повідомила на своїй сторінці в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«В Україні волонтери United Hatzalah хочуть взяти під опіку одну з областей і зробити там таку службу, яка є в Ізраїлі. Вони прагнуть допомогти українським громадам об’єднатися навколо допомоги один одному. І також навчити місцевих жителів, які не є медиками, надавати першу допомогу», — написала Супрун на своїй сторінці.

Відзначимо, що зараз у складі United Hatzalah більше чотирьох тисяч волонтерів, кожний з них має медичну освіту. Вони мають показати та навчити українських медиків тому, як за максимально короткий термін дістатись пацієнта та надати йому необхідну медичну допомогу.

«Кожен з них, отримавши інформацію про те, що швидка не може потрапити до пацієнта, виїжджають на скутерах, велосипедах, біжать самотужки, щоб до приїзду бригади екстренки допомогти потерпілим. Вони це роблять абсолютно безоплатно, 24 години на добу, 365 днів на рік», — зауважила Супрун.

Швидка працюватиме без лікарів, а виїжджатиме тільки на екстрені випадки

Нагадаємо, що за планами керівництва Міністерства до 2020 року має запрацювати в повній мірі нова «швидка», в якій працюватимуть виключно парамедиками. Поки нові кадри навчатимуться в університетах, ці місця займуть діючи фельдшери, які пройдуть спеціальні курси парамедиків. Лікарів з бригад приберуть та направлять на роботу в лікарні швидкої допомоги, які будуть облаштовані в кожному госпітальному окрузі.

Ковтонюк: «У лікарів є ще час навчитися працювати у нових умовах

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції