Новини

Медикам виплатять борг по заробітній платі в найближчий час. Кабмін виділив 559,2 млн грн

гроші, заробітня плата лікарів_медпросвіта

Кабінет міністрів України офіційно повідомив про погодження проекту розпорядження, згідно якому будуть виділені кошти на погашення заборгованості по зарплатам медиків.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання Кабінету міністрів. Раніше, вже стало відомо, що Комітет та профспілки сумісно з представником Уряду підготували рішення щодо цього питання. Після ж офіційної попереджувальної Всеукраїнської акції протесту працівників охорони здоров’я, МОЗ підготувало проект розпорядження про перерозподіл резерву медичної субвенції.

Загальна сума, яку було виділено на погашення заборгованості по заробітній платі перед медичними працівниками по всій Україні становить 559,2 мільйони гривень. Ці кошти в найближчий час будуть передані місцевим бюджетам, які мусять в найкоротший термін зробити виплати по зарплатам.

Окремо треба підкреслити, що частина цих коштів також йде на надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу, а також надання медичної допомоги хворим на цукровий та нецукровий діабет.

Згідно з останніми рішеннями, з цих коштів, вірогідніше за все буде виділено близько 100 мільйонів на зарплати, а решта на лікування.

Також Уляна Супрун офіційно повідомила, що заборгованість з заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я в 2017 році становить 2,7 млрд. гривень. До кінця року представники Міністерства обіцяють зробити все можливе для погашення заборгованості у повному обсязі.

Комментировать

Нажмите для комментария