Новини

Медичні заклади отримають 1020 ноутбуків для роботи

Медичні заклади отримають ноутбукі

1020 ноутбуків з чергової партії сучасної функціональної техніки були передані Україні в якості гуманітарної допомоги від HP Inc. та доставлені за сприяння HELPUKRAINE.CENTER. Невдовзі їх отримають українські заклади охорони здоров’я.

Забезпечення портативною технікою є необхідною умовою роботи лікарень, що повинні мати доступ до сучасних технологій, користуватися ними і, зокрема, працювати з електронною системою охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Динаміка впровадження нових функціональних можливостей, до прикладу, таких як електронні рецепти на антибіотики, наркотичні (психотропні) препарати тощо сприяє підключенню до ЕСОЗ усе більшої кількості медичних закладів. Зараз понад 7,5 тисяч закладів охорони здоров’я уже активно працюють в електронній системі охорони здоров’я.

До ЕСОЗ внесено уже понад 1,3 млрд електронних медичних записів. Цей показник включає візити, діагнози, призначення та висновки про пацієнта. Загалом системою користуються понад 35 мільйонів українців, які обрали свого сімейного лікаря.

Отже, кожен лікар повинен мати персональний комп’ютер, швидкісний інтернет та ще більше можливостей для надання якісних і доступних медичних послуг.

«Цифровізація – це теж елемент європейськості України, в Європі лікарні повністю відмовляються від паперової документації і працюють через електронні системи, – зазначає заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. – Техніка – необхідний інструмент якісної і сучасної медицини, тому працюємо над тим, щоби всі медичні заклади мали належну кількість пристроїв».

Нагадаємо, 10 000 ноутбуків отримали українські медики за сприяння МОЗ та Мінцифри.

Комментировать

Нажмите для комментария