Юридична консультація

Медичне і фармацевтичне право у діяльності адвоката. Біоетика і право

Інформація про те, що 2 червня 2012 року відбувся перший випуск слухачів Програми підвищення кваліфікації адвокатів «Медичне і фармацевтичне право у діяльності адвоката. Біоетика і право», організованої Інстититутом медичного і фармацевтичного права та біоетики й Інститутом підвищення кваліфікації Академії адвокатури України.

logo_Academy

НОВИЙ ЕТАП У ПІДГОТОВЦІ ЮРИСТІВ ДЛЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я:

В АКАДЕМІЇ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ

ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ АДВОКАТІВ

«МЕДИЧНЕ І ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПРАВО У ДІЯЛЬНОСТІ АДВОКАТА. БІОЕТИКА І ПРАВО»

2 червня 2012 року відбувся перший випуск слухачів Програми підвищення кваліфікації адвокатів «Медичне і фармацевтичне право у діяльності адвоката. Біоетика і право», організованої Інстититутом медичного і фармацевтичного права та біоетики й Інститутом підвищення кваліфікації Академії адвокатури України. Це перша і єдина в Україні подібна програма, яка передбачає поглиблене 72 годинне навчання адвокатів з цих питань та видачу свідоцтва державного зразка.

Автором програми є директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, президент ВГО «Українська медико-правова асоціація», керуючий партнер медико-правової  консалтингової компанії «Yurkraft Medical», адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри адвокатської майстерності та міжнародної юридичної практики Академії адвокатури України Радмила Гревцова. До викладання були залучені й інші провідні викладачі Академії адвокатури та київських вишів і юристи-практики.

Слухачі Програми – адвокати з різних регіонів України отримали ґрунтовні знання з питань медичного і фармацевтичного права, навички складання медико-правових документів, ознайомилися з методикою ведення «медичних» справ у судах.

Випускників Програми (за їхньою згодою) внесено до запровадженого Академією адвокатури України Реєстру фахівців, що мають спеціальну підготовку у галузі надання правової допомоги з питань медичного права.

Академія адвокатури України розпочала діяльність з навчання та підвищення кваліфікації фахівців з питань медичного права у 2004 році. Зазначена програма є новим етапом цієї діяльності. Проект буде продовжено і згодом свою кваліфікацію з медичного права підвищуватимуть не тільки адвокати, а й інші юристи, а також викладачі медико-правових дисциплін. У рамках правової освіти населення відбудуться і відповідні Програми для медичних і фармацевтичних працівників.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції