Новини

Майже 300 медзакладів первинки підпише договір з НСЗУ у другий хвилі

Раніше анонсована НСЗУ підписання договорів з медзакладами на подальше фінансування з держбюджету отримало відгук. До реформи приєднаються 297 автономізованих медзакладів.

Для лікарів цих медзакладів це означає, що будуть отримані додаткові кошти з урахуванням кількості декларацій, які були підписані між пацієнтом та лікарем первинної ланки. Ці кошти будуть використані наприклад, на виплату премій, з урахуванням кількості підписаних декларацій, чи на закупівлю ліків та медичного обладнання в якості інвестиції на майбутнє. Декілька прикладів використання нового фінансування за посиланням.

Як медзаклади використали перші кошти за декларації між лікарем та пацієнтом?

Цікаво, що найбільше медзакладів у другий хвилі підпишуть договір з НСЗУ з Харківської області. За офіційною інформацією з сайту відомства мова йде про 52 заклади охорони здоров’я. У Вінницькій області підпише договір 21 заклад, а Львівській 20 закладів. При цьому найменш готовими до другої хвилі Луганська область, де підпишуть договір лише 3 медзаклади та Кіровоградська – 2 медзаклади.

«Наразі 119 пакетів документів перебувають на розгляді служби, ще 90 повернуто на доопрацювання, перевірено та прийнято заяви 43 закладів. Документацію ще 39 отримали, але поки що не розглядали», — йдеться в офіційному повідомленні НСЗУ.

Первинну допомогу надаватимуть без декларацій для пацієнтів у невідкладному стані

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook