Новини

Майже 2 400 чоловік в Україні захворіли на кір станом на 1 листопада

иголка шприца_шприц_медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я продовжує боротьбу з хворобою. Посилену вакцинацію в Україні продовжили до кінця січня 2018 року.

«Хоча в цілому хворіють діти, кір часто вражає дорослих. Тому ми вирішили продовжувати посилену вакцинацію до кінця січня 2018 року», — повідомляє офіційний сайт МОЗ України.

Основна кількість захворівши знаходяться на західній Україні та в Одеській області. Через велику кількість зареєстрованих випадків на Франківщині навіть обговорювалася ідея не допуску не вакцинованих дітей до шкільних занять. Міністерство навіть підтримувало цю ідею, втім, вона так і не була реалізована.

МОЗ: Количество заболевших корью в июне выросло вдвое

В той же час відомство повідомляє, що проблема з вакцинацією є досі актуальною. За осінь вдалось охопити лише 50 відсотків дітей. Для того, щоб зупинити спалах кору в Україні цього не достатньо. Наразі проводяться додаткові консультації з експертами.

Відзначимо, що серед 2381 зареєстрованих випадків 1804 захворівших – це  діти до 17 років. Спалах прийшов до України від європейського сусіда Румунія. За даними експертів ВООЗ, головна причина виникнення спалахів кору – низький рівень вакцинації.

Комаровский пригрозил Украине корью, дифтерией, повальной смертностью, если не принять реформы МОЗ

Комментировать

Нажмите для комментария