Лікарі та інтерни медичної мережі “Добробут” переклали українською та опублікували матеріали з діагностики, лікування та профілактики COVID-19. Це посібники, клінічні настанови та рекомендації, а також відеоматеріали, які допоможуть українським медикам вивчати міжнародний досвід для ефективної боротьби з коронавірусним захворюванням в Україні:
- Настанови з ведення важкохворих дорослих з коронавірусною хворобою, опубліковані Спілкою інтенсивної медицини (SCCM)
- Керівництво з COVID-19 під час вагітності та післяпологового періоду Міжнародного товариства ультразвуку, акушерства та гінекології
- Відеопрезентація щодо особливостей КТ-діагностики пацієнтів із COVID-19 доктора Джосефа Оувена з відділення радіології Університету Кентуккі
- Посібник з практичним досвідом фахівців Першої клінічної лікарні Медичного факультету університету Чжецзян з протидії COVID-19.
Над Настановами з ведення важкохворих дорослих з коронавірусною хворобою, опублікованих Спілкою інтенсивної медицини (SCCM), працювало 36 експертів з 12 країн світу. Спільно вони розробили рекомендації для медичних працівників щодо догляду за важкохворими пацієнтами з COVID-19 у відділеннях інтенсивної терапії.
Керівництво з COVID-19 під час вагітності та в післяпологовий період об’єднує в собі тимчасові рекомендації Міжнародного товариства ультразвуку, акушерства та гінекології (ISUOG) щодо нової коронавірусної інфекції у вагітних та породіль. У документі викладено клінічні рекомендації та настанови, які можуть застосовуватись під час епідемії COVID-19, а також алгоритми роботи з пацієнтами, які мають вірус, враховуючи різні можливості перебігу захворювання та ускладнення.
У відеопрезентації з субтитрами українською мовою доктор Джосеф Оувен розповідає про особливості КТ-діагностики пацієнтів із COVID-19-асоційованою вірусною пневмонією. Цей матеріал допоможе медикам визначити та описати повний спектр КТ-ознак вірусної пневмонії для пацієнтів з гострим ураженням легень при COVID-19.
Медична мережа “Добробут” не завжди поділяє позицію щодо методів лікування, які описано в настановах, та зазначає, що українські переклади не адаптовано до вітчизняної системи охорони здоров’я. Фахівці мережі закликають використовувати дані матеріали виключно в навчальних цілях разом з іншими джерелами достовірної інформації щодо надання допомоги при COVID-19. Наявний міжнародний досвід допоможе українським медикам та управлінцям у сфері охорони здоров’я сформувати правильний підхід у наданні допомоги хворим, а також захисті медичного персоналу, що є критично важливим в умовах пандемії.
Довідка:
Медична мережа «Добробут» — приватна багатопрофільна лікарня, яка успішно працює в Києві з 2001 року та надає широкий спектр медичної допомоги як на первинному рівні, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об’єднує поліклініки та стаціонари для дорослих та дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих з центром неврології, кардіологічний центр, клінічний центр онкології, експертний медичний центр, центр вертебрології, стоматологію та послуги з діджитал-медицини: мобільний додаток й онлайн-роз’яснення лікаря. В усіх медичних центрах мережі «Добробут» лікарі працюють за єдиним стандартом якості надання послуг, адже піклування про здоров’я та комфорт людей, які довірили своє здоров’я – головне завдання, яке ставить перед собою колектив мережі.
Більше інформації: www.dobrobut.com
Комментировать