Новини

Максим Степанов про новий антирекорд COVID-19: У випадку погіршення ситуації будемо посилювати карантин

За попередню добу в Україні зафіксовано 588 нових випадків захворювання на коронавірус. Це новий антирекорд, який пов’язаний із тим, що українці нехтують протиепідемічними рекомендаціями МОЗ. Якщо ситуація буде погіршуватися, Міністерство рекомендуватиме посилення карантину.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

«Сьогодні в нас рекорд за кількістю людей, які одужали – це 602 особи, але з іншого боку – антирекорд, оскільки маємо 588 нових випадків COVID-19. Ще раз хочу звернутися до всіх українців: пом’якшення карантину чітко регламентує протиепідемічні заходи. Це користування засобами індивідуального захисту, масками, респіраторами, антисептиками, дотримання соціальної дистанції, тощо. Всі ці заходи розроблені провідними фахівцями нашої країни. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, можемо отримати зростання кількості захворівших і, як наслідок, МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів», — підкреслив Максим Степанов.

Степанов: 110 медзакладів, включені до переліку лікарень, які лікують COVID-19, отримають фінансування лише за квітень

За словами Міністра охорони здоров’я, відомство аналізує кожен випадок зараження коронавірусом, а також збільшує кількість тестувань. Зокрема, за попередню добу було загалом здійснено 14 301 тест. Із них —  10 563 дослідження методом ПЛР, а також 3 738 ІФА-тестів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook