Новини

Максим Степанов про добір на голову НСЗУ: До співбесіди допущені 17 кандидатів, з усіма будуть співбесіди 2 червня

2 червня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов проведе співбесіди із кандидатами на посаду Голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

До участі допущені 17 кандидатів, документи яких відповідають вимогам. Співбесіди будуть відкритими та прозорими, а їх відеозапис буде викладено в Інтернет.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

“Як повідомив адміністратор добору, а в даному випадку це НСЗУ, з 28 заявок на голову НСЗУ необхідним критеріям відповідають 17 осіб. Законодавством передбачено, що я, як людина, яка повинна зробити цей добір, можу з цих 17 осіб визначити кандидатів, з якими провести співбесіду. Але щоб не було ніяких спекуляцій, я вирішив провести співбесіду з усіма 17 особами. Це буде зроблено 2 червня”, — наголосив Максим Степанов. 

Показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 1.06.2020

За словами Міністра охорони здоров’я, для нього не має значення прізвище переможця добору, а головне – щоб це був ефективний менеджер. “Ми забезпечимо відеофіксацію усіх співбесід і файли будуть викладені у вільний доступ – щоб всі могли подивитися. Ми працюємо максимально прозоро”, — резюмував Максим Степанов.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook