Новини

Максим Степанов привітав медиків із професійним святом: Ваша робота – це щоденний подвиг

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

21 червня в Україні відзначається День медичного працівника. В Українських реаліях це не просто професія, а це крок, який можна порівняти із щоденним подвигом.

Уже зараз керівництво Міністерства охорони здоров’я України виправляє прорахунки попередників і зробило перші кроки до збільшення добробуту медиків та покращення медицини для пацієнтів.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

«Сьогодні — наш професійний день. Тому сьогоднішній брифінг я хочу почати зі слів вдячності усім нашим лікарям, медсестрам, медбратам, усьому медичному персоналу України!  Низький уклін вам за вашу роботу! Щира вдячність за те, що ви робите це в українських, поки що далеко не ідеальних умовах!  На жаль, працювати в медиціні у нашій країні — це не лише покликання, це крок, який можна порівняти зі щоденним подвигом», — заявив Максим Степанов.

Як підкреслив очільник МОЗ, сьогодні медичні працівники вийшли на перший фронт боротьби із коронавірусом і понад 17% інфікованих українців – саме медики. «Не дивлячись ні на що, ви продовжуєте лікувати пацієнтів, берегти наше здоров’я і берете відповідальність за наші життя! Низький вам уклін», — сказав Максим Степанов.

Віктор Ляшко: Через зростання захворюваності COVID-19, буде посилений контроль за їх дотриманням

За словами Міністра охорони здоров’я, уже зараз МОЗ напрацювало рішення щодо підвищення добробуту медиків та покращення медицини для пацієнтів.

«Цієї п’ятниці ми провели засідання Кабінет Міністрів України на тему медицини, на якому зробили перші кроки із порятунку української системи охорони здоров’я. Будуть виділені кошти і ми вже починаємо зміни в медицині загалом. Тому що всі ваші подвиги повинні стосуватися саме професійної діяльності, відкриттів та звершень, а не складнощів умов, у яких ви працюєте!», — резюмував Максим Степанов.

Комментировать

Нажмите для комментария