Новини

Максим Степанов назвав причини зростання COVID-19: нехтування масками та антисептиками, а також відсутність соціальної дистанції

Українці переплутали пом’якшення карантину з його повною відміною.

Значне зростання  кількості нових випадків захворювання на COVID-19, яке спостерігається в країні з минулого тижня, пов’язане з нехтуванням громадянами рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо профілактики зараження коронавірусною інфекцією.

Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на щоденному брифінгу.

«Значне зростання кількості підтверджених випадків на COVID-19 у нас почалося на минулому тижні, коли ми стійко перейшли поріг і почали ставити своєрідні антирекорди — більше 600 випадків за добу, було і 753 випадки на минулому тижні. Ми пов’язуємо це, в тому числі, з тим, що люди переплутали пом’якшення карантинних заходів з повним скасуванням всіх обмежень, які існують в країні. Деякі українці повністю нехтують такими рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я як дотримання соціальної дистанції, користування антисептиками та масками», — підкреслив він.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на 16 червня

Крім цього, за словами Міністра, спалахи хвороби в окремих населених пунктах часто пов’язані з проведенням святкових заходів без дотримання карантинних обмежень.

«Ми вважаємо, що одним із основних критеріїв для зниження ризиків інфікування і, як наслідок, зменшення кількості захворівших, — це дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я», — зазначив Максим Степанов.

За словами очільника відомства, окрім зростання нових випадків захворювання на COVID-19, в країні спостерігається ріст кількості звернень громадян з симптомами коронавірусної хвороби, а також госпіталізації хворих.

Максим Степанов нагадав, що в Україні діє адаптивний карантин, який передбачає посилення обмежувальних заходів в разі погіршення епідемічної ситуації в тому чи іншому регіоні.

Віктор Ляшко: в Україну без самоізоляції/обсервації будуть впускати людей з країн, де кількість активних випадків COVID-19 менша, ніж 40 на 100 тис населення

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook