Новини

Максим Степанов: На початку 2021 року в Інституті раку побудують лабораторію молекулярно-генетичної діагностики та експериментальної онкології

Міністерство охорони здоров’я розпочало роботу над проєктом лабораторії молекулярно-генетичної діагностики та експериментальної онкології в Національному інституті раку. Будівництво лабораторії завершиться на початку 2021 року і дозволить покращити процес лікування онкохворих. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 14 серпня.

«Це той проєкт, до якого 4 роки не доходили руки. Ми змінили ситуацію, відразу створили проєкт приміщень, який зараз проходить будівельну експертизу. В нас чіткий графік реалізації, і ми плануємо завершити лабораторію у січні-лютому 2021 року», — наголосив Максим Степанов.

У лікарнях України вже готові близько 34 тисяч ліжок та 3,7 тисячі апаратів ШВЛ для хворих на COVID-19

За словами очільника відомства, вартість проєкту – 106 млн грн, 61% з яких піде на медичне обладнання.

«Це важливо, тому що українці повинні мати доступ до найсучасніших медичних технологій. І це стосується також обладнання. Збудувавши цю лабораторію, ми значно покращимо процес лікування онкогематологічних хворих. Це в першу чергу стосується пересадки кісткового мозку», — резюмував Максим Степанов.

Нагадаємо, що в стаціонарі інституту щороку проходять лікування близько 26 тисяч пацієнтів, 160 тисяч лікуються амбулаторно. Національний інститут раку проводить приблизно 12 тисяч операцій на рік.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції