Новини

Максим Степанов: 80% ліжок медзакладів, які приймають хворих на COVID-19, мають бути підключені до подачі кисню

Обласні державні адміністрації отримали доручення забезпечити ліжкомісця у лікарнях другої хвилі з протидії COVID-19 підключенням до подачі кисню.

Показник потрібно довести до понад 80%. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Центральної комісії з ТЕБ та НС. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу МОЗ 11 серпня.

«Вчора, на комісії ТЕБ та НС, яка відбувалася під головуванням Прем’єр-міністра, я запропонував дати доручення на Обласні державні адміністрації щодо значного збільшення кількості ліжок із підведеним киснем. Треба довести цей показник до 80% від кількості ліжок, виділених під пацієнтів з COVID-19», —наголосив Максим Степанов.

Зазначимо, наразі у лікарнях другої хвилі з протидії коронавірусу доступні близько 10 тисяч ліжок.

«Ми рахували, що в нас буде друга хвиля епідемії, суттєве збільшення кількості хворих, у жовтні-листопаді. При цьому вона поєднається із сезонною епідемією грипу, яка зазвичай починається у жовтні. Тому нам потрібно максимально підготуватися, щоб ефективно боротися з коронавірусом”, — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксовано 11158 нових випадків коронавірусу, при цьому 266 осіб госпіталізовані.

Дніпропетровська область показала високі результати у цифровізації медичної системи та внесла пропозиції щодо її подальшого розвитку

Комментировать

Нажмите для комментария