Новини

Любов до зеленого чаю може стати причиною безпліддя

Відомо, що зелений чай корисний для мозку і серцево-судинної системи. Також він захищає організм від раку.

Однак, як показало нове дослідження, високі дози цього напою небезпечні для здоров’я. Співробітники Університету Каліфорнії провели дослідження на мушках Drosophila. Фахівці встановили: зловживання зеленим чаєм негативно впливає на фертильність. Також дослідники не радять вживати високі дози БАДів з екстрактом зеленого чаю, пише meddaily.ru

Учені піддавали ембріонів і личинок мушок впливу різних доз поліфенолів зеленого чаю. Через це личинки розвивалися повільніше, а їх вага при народженні була меншою. Крім того, в майбутньому у них народжувалося менше потомства. Десять міліграмів зеленого чаю робили мушок беззахисними перед голодом і тепловим стресом, але рятували їх від зневоднення.

Фахівці кажуть, що у особин жіночої статі знизилася фертильність, і на 17% скоротилася тривалість життя. Особини чоловічої статі не постраждали. Високі дози поліфенолів приводили до появи аномалій у будові органів репродуктивної системи, таких як атрофія яєчників. За словами дослідників, вживання зеленого чаю у великих кількостях може призводити до апоптозу (запрограмованої загибелі) «потрібних» клітин.

Читайте також: ДОПОМІЖНІ РЕПРОДУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

Комментировать

Нажмите для комментария