Новини

У Львові обговорили сучасне лікування гострих риносинуситів

Науково-практичну конференцію «Міждисциплінарний підхід до сучасних стандартів лікування та профілактики гострих риносинуситів» відкрив головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Отоларингологія» професор Попович В.І.

Згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, затвердженим МОЗ України та НАМН України, 18 березня 2016 року в м. Львові відбулась науково-практична конференція «Міждисциплінарний підхід до сучасних стандартів лікування та профілактики гострих риносинуситів».

Конференція проводилась у форматі «Школи доказової медицини» і була присвячена обговоренню вимог Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Гострий риносинусит у дорослих та дітей», затвердженого наказом МОЗ України № 85 від 11.02.2016р.

Конференцію відкрили головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Отоларингологія», д.мед.н., професор Попович В.І. та член-кореспондент НАМНУ, д.мед.н., професор Тімен Г.Е. У доповідях відповідно до вимог уніфікованого протоколу були висвітлені сучасні аспекти діагностики, лікування та профілактики гострого риносинуситу залежно від рівня надання медичної допомоги. В рамках конференції професор Попович В.І., професор Тімен Г.Е., д.мед.н., професор Безшапочний С.Б., д.мед.н., професор Пухлік С.М. провели двогодинний інтерактивний майстер-клас «Ускладнення та помилки в лікуванні гострого риносинуситу з позицій доказової медицини».

Під час конференції відбулася координаційно-методична нарада щодо стану підготовки нормативної документації, зокрема локальних протоколів, з головними позаштатними оториноларингологами підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій.

Читайте також: На Західній Україні займуться профілактикою неінфекційних захворювань

Комментировать

Нажмите для комментария