Новини

Львів’яни перемогли у IV чемпіонаті України з футболу серед лікарів

Під егідою УФАМ, за підтримки Радника Президента України з гуманітарних питань Ольги Богомолець, директора департаменту охорони здоров’я Богдана Чечотки, мережі лабораторій «Ескулаб» та «Укрмедстар» впродовж 16-17 травня 2015 року на стадіоні ім. Богдана Маркевича у м. Винники відбувся Четвертий чемпіонат України з футболу серед лікарів, який завершився переконливою перемогою львівських медиків.

На офіційному відкритті з вітальним словом виступили директор департаменту охорони здоров’я Богдан Чечотка, віце-президент Української Асоціації Медичного туризму Ігор Торський, капітан футбольної збірної лікарів України Микола Шпаковський, директор мережі лабораторій «Ескулап» Святослав Лозицький, голова федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо та голова Львівського осередку ГО «ВО УФАМ» Андрій Пельц, які побажали командам успіхів та перемог.

«Ми заснували свій, львівський, осередок минулого року на стадіоні «Україна», що стало важливим кроком у розвитку футболу серед лікарів області. Сподіваюсь, що такі чемпіонати стануть щорічними і міжнародними», — зазначив Богдан Чечотка.

Зокрема, цьогоріч на чемпіонаті України з футболу серед лікарів брали участь команди з Києва, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Харкова та Львова.

Львівщину представляли: Андрій Пельц, Микола Комнацький, Андрій Курило, Гнат Герич, Богдан Крук, Андрій Ключак, Богдан Козицький, Віталій Весна, Максим Сабадаш, Роман Трутяк, Віктор Кухта, Володимир Молошій, Андрій Павлів.

У перший день чемпіонату команда лікарів Львівщини зіграла з командами Вінниці (1:0), Житомира (0:0) та Харкова (12:1), отримавши у підсумку 7 балів.

У неділю збірна лікарів Львівщини боролася за місце у фіналі з командою Івано-Франківська, матч завершився нічиєю. За рахунком забитих м’ячів та балами в турнірній таблиці у фіналі змагалися Львів та Рівне. З результатом 2:0 перемогла команда лікарів Львівщини.

Усім учасникам матчу були вручені пам’ятні медалі. Переможці отримали кубок IV чемпіонату України серед лікарів.

В рамках чемпіонату України з футболу медики відвідали Львівський дитячий будинок №1 та подарували дітям солодкі подарунки.

Читайте також: 

Комментировать

Нажмите для комментария