Новини

Львівська ОДА повідомила про реанімацію 4 осіб через укуси змій

Врач сложил руки_медреформа_медпросвіта

Згідно з офіційним повідомленням департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, 3 особи проживали у Сколівському районі, ще одна гість з Закарпатської області.

Наразі пацієнти перебувають у реанімаційному відділені. Їм кваліфікували середній стан тяжкості. При цьому, медики повідомляють, що кількість таких випадків буде лише зростати.

Теплий клімат цього року змушує змій мігрувати зі степних районів України до лісних. Тому обережніше мають бути мешканців Житомирської та Київської області. Також до збільшення кількості випадків укусів змій веде активний літній відпочинок у лісних районах України.

Необхідно також зазначити, що для Львівської, Житомирської та Закарпатської областей випадки укусів змій є нормою у літній період. В той же час, у минулі роки було необхідне забезпечення антидотами, в той час як зараз за політикою МОЗ України кількість лікарських засобів в регіони передаються у мінімальній кількості.

Нардепи вимагають звільнення Лінчевсього: Збирають підписи

Окремо треба нагадати недавній випуск «Руйнівників міфів», який було опубліковано на офіційній сторінці МОЗ України та в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун у мережі Facebook. Серед рекомендацій МОЗ – не надавати класичну першу допомогу, наприклад спробувати висмоктати отруту, а викликати швидку і очікувати на місці.

Фуросемид повышает риск переломов у детей, как и у взрослых

Комментировать

Нажмите для комментария