Говорять лікарі

Ліжок нема, ставки скорочують, лікарів женуть на вулицю. Кінець медицині?

Бог з тими депутатами, чи Тодуровами. Але коли лікар каже, що треба створювати гідні умови праці, а не гноїти медицину та медиків – треба вже думати!

Ну от не хочеться мені сваритися, але не можу. Але, як не день, то бачу, як лікарям скорочують ставки. А пацієнти кажуть, що нема ліжок! От наприклад у Ірпені!

Чи не розказують у МОЗі, що первинна ланка буде доступною? Так, якого біса я бачу таке? Чому матір з дитиною не може потрапити до свого лікаря? Ах, ще не підписали декларацію? То це знову до МОЗ! Чому не підписали?! Чому ще не надали ці кляті договори. Доступна медицина! Брехня на брехні.

І це ще тільки квіточки. В Ірпені заробітню плату не повидавали ще за грудень, не кажучи за нову январську. Грошей нема. Низький вам поклон міністри. А краще вила вам туди, де Ляшко їх хоче бачити!

Дякую за увагу!

Лікарям всього найкращого, політиканам… Я вже сказав чого!

Злий лікар!

В соответствии с редакционной политикой Медпросвиты, Редакция придерживается объективности и непредвзятости в подаче информации. Однако мы допускаем, что авторские статьи и комментарии могут содержать определенную долю субъективизма, который не допускается в информации новостного характера. Таким образом, публикуемые мнения авторов являются сугубо их мнением и могут не совпадать с мнением редакции.
Мы выполняем просьбы лиц, предоставляющих информацию, относительно сохранения конфиденциальности их авторства. В то же время мы называем подлинные источники информации даже тогда, когда не называем конкретных имен или названий организаций.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції