Новини

Лінчевський: МОЗ відсікатиме людей із хибною мотивацією

Лінчевський_Медпросвіта

Заступник голови МОЗ Олександр Лінчевський переконаний, що в майбутньому лікарі просто не використовуватимуть у практиці гомеопатію та «фуфломіцини».

«Чому медик призначає «фуфломіцини»? Або він неграмотний, або йому заносять «відкат». Можна на нього поскаржитися, але це неефективно, тому що нарікати треба чи не на всіх. Після відсікання фахівців із хибною мотивацією залишатимуться ті, хто прочитав і знає, що «фуфломіцини» не працюють», — заявляє заступник міністра.

Лінчевський пояснює, що підхід до лікування пацієнтів радикально зміниться після того, як повністю запрацює Національна служба здоров’я України. В основу роботи НСЗУ покладено затверджені міжнародні клінічні протоколи, за використання яких виключено можливість призначення «фуфломіцинів». Таким чином, робота лікаря, який використовує подібні лікарські засоби, виявиться поза межами протоколів і просто не оплачуватиметься Нацслужбою здоров’я.

План МОЗ: Навчимо медиків англійської через субтести ліцензійному іспиті «Крок 1»

«Національна служба здоров’я візьме європейський протокол лікування із сотнею найпоширеніших хвороб. Уявіть: медики матимуть змогу лікувати вас так, як лікують у Фінляндії! «Фуфломіцинів» там не буде», — запевнив заступник міністра.

Варто нагадати, що наразі МОЗ України впроваджує низку змін у навчальному процесі медичних університетів. Відбір абітурієнтів на вступ до навчальних закладів стане жорсткішим. Також у майбутньому студенти здаватимуть Єдиний кваліфікаційний іспит за новим зразком.

Комментировать

Нажмите для комментария