Новини

Лінчевський: Комісія перевірить роботу НМУ ім. Богомольця, а студенти складуть іспит

Линч_Медпросвита

Заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський прокоментував відставку ректора університету та пообіцяв, що студент складуть іспит «Крок 1»

За словами заступника міністра, ректор Катерина Амосова та директор Центру тестування Ірина Булах були відсторонені від роботи виключно через зрив ліцензійного іспиту «Крок 1» для студентів третього курсу. За рішенням Міністерства охорони здоров’я буде створена спеціальна комісія, яка перевірить, як взагалі функціонував університет, куди витрачались державні кошти та інше.

«Це не є окремою метою, але комісія буде перевіряти діяльність університету в цілому», — повідомив Олександр Лінчевський.

Нагадаємо, що конфлікт виник між Центром тестування при МОЗ та Національним медичним університетом ім. Богомольця. Через це студенти були позбавлені можливості вчасно скласти ліцензійний іспит «Крок 1. Стоматологія», який пройшов ще у 12 вищих навчальних медичних закладах по всій Україні.

МОЗ відсторонює від роботи ректора НМУ ім. О. О. Богомольця Катерину Амосову

До цього інциденту Катерина Амосова неодноразово критикувала рішення МОЗ під керівництвом Уляни Супрун, які стосувалися навчального процесу. В тому числі, Амосова відкрито виступала проти рішення підвищити прохідний бал на вступ за ЗНО до 150, направлення правоохоронних органів для перевірки студентів під час проходження ліцензійних іспитів тощо.

Чи буде відновлена на посаді Амосова після винесення рішення спеціальної комісії, у МОЗ не повідомляють.

Комментировать

Нажмите для комментария