Новини

Лікарні без пацієнтів не будуть опалюватись, не отримають фінансування, а лікарі просто звільнятимуться

Уляна Супрун_медпросвіта

Уляна Супрун розповіла, як саме зміняться лікарні після реформи галузі. Працюватимуть лише ті, куди захоче піти пацієнт.

На думку очільників Міністерства охорони здоров’я, неефективні лікарні лише поїдають бюджетні кошти, та не дають розвиватися ефективним медичним закладам України, та закупляти новітнє обладнання, надавати високі заробітні плати лікарям та інше.

«У разі, якщо головний лікар не зможе побудувати ефективну систему і буде використовувати гроші не за призначенням – лікарня буде в поганому стані, без ремонту і обладнання. В результаті, з такої лікарні звільнятимуться фахівці, туди не підуть пацієнти і цей заклад не буде отримувати фінансування», — розповідає в.о. міністра Уляна Супрун.

Інструкція від МОЗ для лікарів щодо виписки електронного рецепту на «Доступні ліки» з 1 квітня

На думку очільниці МОЗу, система, яку запроваджує її команда, надасть можливість медичним закладам за надання якісних медичних послуг пацієнтів заробляти бюджетні кошти у більшій кількості, які вони зможуть постійно використовувати для покращення умов роботи лікарні. Медзаклади, за ідеює реформаторів, мають конкурувати за кожного пацієнта, та отримувати таким чином винагороди в якості фінансування.

Про порядок проведення атестації лікарів за реформою МОЗ! Частина друга. Пояснення

Комментировать

Нажмите для комментария