Новини

У лікарів будуть відбирати ліцензіі за порушення протоколів

Уляна Супрун_медпросвіта

В найближчому майбутньому мають запрацювати індивідуальні лікарські ліцензії на медичну практику. Лікарі будуть зобов’язані кожні два роки підвищувати професіоналізм та  доказувати свою профздатність.

Новые подробности о обязательном лицензировании врачей

Також для лікарів встановлять конкретні протоколи-інструкції, яких медики зобов’язані неухильно дотримуватися. А у раз, якщо того не відбудеться -ліцензію просто відберуть. Вірогідніше за все мова йде про міжнародні протоколи та клінічні настанови, які МОЗ впроваджує в медичну галузь вже декілька років.

Про це розповіла в.о. міністра У. Супрун

«Ми будемо вимагати, щоб лікарі дотримувалися протоколів. Це питання може дуже добре врегулювати ліцензування — тоді лікарі підписувалися б під ліцензією, вони будуть дотримуватися кращих протоколів. Якщо вони цього не роблять — можна відібрати ліцензію», — розповіла міністр.

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Виникає ряд питань.По-перше,коли це буде і про які протоколи йде мова.Локальні протоколи відмінили, а вітчизняних поки що немає, хіба що пані Богатирьової. Є, звичайно,ряд протоколів,узгоджених зВОЗ, але не на всі нозоолтгічні одиниці.По-друге,що збирається робити мінздрав з гомеопатією і гомттоксикологією?Заборонити? Так все ж це існує в Європі до ,якої ми так прагнемо.Будуть забирати ліцензії? Так простіше ліквідувати представництво Нель, Бітнер іт.д.І саме цікаве,мова йде про міжнародну ліцензію.Відповідно, потрібне знання іноземної мови. Якої і в якому об’ємі?

    Ми на Facebook