Новини

Лікарі знову брешуть, заявила У. Супрун

Пані Супрун заявила, що коли лікарі примушують пацієнтів підписувати декларації заявляючи, що ніби без угод вони не зможуть отримати послуги, крім екстрених, вони брешуть.

«Брехня — найгірший шлях, який можна обрати, щоб заохотити пацієнтів підписувати декларації з лікарями» — написала в.о.міністра на своїй сторінці в ФБ.

Вона розповіла, що від імені деяких закладів охорони здоров’я розповсюджується неправдива інформація, що з 1 липня цього року люди, які не підписали декларацію з терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем, зможуть отримувати лише невідкладну допомогу.

«Це неправда. Одна зі змін, які дає нам трансформація системи охорони здоров’я, це скасування “обязаловки” та зняття бар’єрів в отриманні якісної медичної допомоги, а не навпаки. Право на медичне обслуговування гарантується Конституцією та іншими законами України. Забезпечення цього права безумовно передбачено в період трансформації системи охорони здоров’я» — оголосила пані Супрун.

Нагадаємо, що за заявою МОЗ, в міністерстві вже підготувались до запуску нової системи фінансування на первинній ланці. Були розроблені та прораховані спеціальні вікові коефіцієнти, які відштовхуватимуться від тарифу за пацієнта, 370 грн на рік станом на 2018 рік

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook