Новини

Лікарі можуть отримати надбавку за престижність праці у розмірі 20% від окладу

Підвищення кваліфікації лікарів_медпросвіта

У Верховній Раді зареєстровано постанову за якою з 2019 року медпрацівники отримають збільшення посадових окладів через підвищення тарифних розрядів та надбавку за престижність праці.

Відповідний документ було підготовлено та зареєстровано народним депутатом від фракції БПП Сергієм Капліном. Одразу зазначимо, що цим документом також передбачено ініціювати аудит стосовно  позитивного впливу медичних реформ у галузі на населення та подати кандидатів для офіційного призначення міністра охорони здоровья України.

Цікаво все це тим, що ініціатива йде від президентської партії у парламенті. Експерти розглядають постанову нардепа Капліна, як один з інструментів виборчої кампанії діючого президента Петра Порошенко, який вже активно впроваджує реформу медицини в сільській місцевості та планує побудувати близько 4 тисяч сучасних амбулаторій та ФАПів по всій Україні.

В той же час, швидкого розгляду документу у парламенті не слід очікувати, адже нардепи до вересня пішли у літню відпустку.

В МОЗ наводять приклади збільшення зарплатні сімейних лікарів за підписані декларації

Також можна очікувати активний супротив ініціативи від БПП зі сторони керівництва МОЗ. В плани Уляни Супрун та її команди не входять пряме підвищення зарплатні медичним працівникам і тим більш впровадження надбавок за престижність праці. Адже у МОЗ бажають створити умови за якими медики взагалі не отримуватимуть посадових окладів, а працюватимуть на результат – надав медичні послуги населенню – отримуй фінансування зі сторони держави.

В МОЗ наводять приклади збільшення зарплатні сімейних лікарів за підписані декларації

Комментировать

Нажмите для комментария