Новини

Лікарі Коломийщини надаватимуть тільки ургентну допомогу, поки не буде виплачено заборгованість по зарплаті

Страйк_лікарів

Сьогодні вранці лікарі Коломийщини офіційно оголосили про страйк. Остання виплата медикам в розмірі 1 500 грн була здійснена ще у серпні.

Наразі страйковий комітет має намір звернутись до президента України Петра Порошенко з проханням вирішити питання заборгованості перед медичними працівниками та визнати роботу Міністерства охорони здоров’я незадовільною у всіх ланках державного управління в Івано-Франківській області.

Відзначимо, що на початку вересня професійні спілки медичних працівників України провели масовий протест під стінами Верховної Ради та Кабміну. Основна вимога акції протесту – виплата заборгованості по зарплатам перед медиками. Після протесту Кабмін знайшов необхідні кошти у розмірі 82 мільйони гривень та направив до регіонів. Втім, заборгованість досі не погашена.

Медики вимушені боротись за свої гроші, які вони чесно заробили. Наразі на Коломийщині можна буде отримати виключно ургентну медичну допомогу в Коломийській центральній районній лікарні.

Також нагадаємо, що в.о. міністра Уляна Супрун повідомила, що десять років поспіль накопичувались борги в заробітному фонді оплати праці медичних працівників. Зараз вона складає майже 3 мільярди гривень.

Свого часу через масовий протест медиків Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради оголосив недовіру до роботи Уляни Супрун на посту в.о. міністра охорони здоров’я.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook