Говорять лікарі Новини

Лікар з Дніпра: Мне сегодня сказали либо я удаляю расчетку или увольняюсь

Як відомо на первинці йде реформа, є реальні приклади збільшення заробітної плати. В той же час, через неефективне керівництво та повільний темп реформування багато лікарів продовжують отримувати найнижчі зарплати в Україні.

Схоже в Дніпрі не дуже жваво користуються можливостями реформи. Можливо медзаклад потрапив в останню хвилю підписання договорів з НСЗУ та ще не отримав кошти за новою системою, а можливо керівництво не поспішає збільшити зарплати працівникам. Так чи інакше, погрози звільненням не припустимі.

«Максимальный репост!!! Врачи , с такой же зарплатой, выставляйте ваши расчетки ! МНЕ СЕГОДНЯ СКАЗАЛИ ЛИБО Я УДАЛЯЮ РАСЧЕТКУ ИЛИ УВОЛЬНЯЮСЬ .ЧТО Я НЕ ИМЕЮ ПРАВА ВЫСТАВЛЯТЬ ЭТО В ИНТЕРНЕТ . ПОДДЕРЖИТЕ МЕНЯ .Я ХОЧУ ЖИТЬ И РАБОТАТЬ В СВОЕЙ СТРАНЕ , ПО СВОЕЙ СПЕЦИАЛЬНОСТИ .За что идет война 5 лет? Когда нам начнут платить наши обещанные достойные зарплаты? Январь 2019.Днепр . Зарплата семейного врача. Стаж почти 5 лет работы педиатром. Работа почти за бесплатно.», — підпис до публікації платіжки Оксани Паньковик у мережі Facebook.

Зарплата сімейника з Бахмуту за січень: 16 333 грн нараховано і 9984,73 грн на руки. Фото платіжки

Врачам работодатели готовы платить до 5 000. Дворникам, сварщикам и т.д. до 17 000 гривен

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • «В 2019 тарифні сітки скасують і лікарі самі будуть «домовлятись» про свою зарплату».
    Питання, з ким? З головними лікарями, які переважною більшістю стали ними завдяки «блату», а не своїм професійним здібностям. З головними лікарями, які більшістю своєю вміють лише рахувати відкати, «цілувати» мякі місця вищому керівництву та т.і. Не забувайте, доречі, що переважна частина практикуючих лікарів вихідці з «совка», яким вести перемови про зарплату часто соромно, наче розмовляти про секс. Навіть спитати у бухгалтера,не кажучи вже про перемови з головним лікарем. Ви, задавали собі питання, чому медики так легко залучаються до усіляких мітингів та інших заходів на підтримку влади, як що це йде з подачі головного лікаря, бо вони ПІДЛЕГЛІ у самому ганебному сенсі цього слова. Хто є найбільшим гальмом медичнї рформи? Головні лікарі, директора НДІ, ректора ВИШів та інші «керівники » галузі + фарммафія. Іншими словами потрібна термінова реформа управління з заміною всіх без виключення головних лікарів, незважаючи на заслуги, на управлінців на конкурсній основі, як наче до Верховного суду. Тоді піде реформа, почнуть платити достойні зарплати та поважати простих «роботяг» медицини — лікарів, медсестер, няньок. Вибачте за сумбур, кріпіться.