Новини

Лідер за кількістю хворих на кір в Україні — Хмельницька область

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Згідно звіту Центра громадського здоров’я МОЗ, за період з 1 по 7 квітня, сама Хмельницька область мала найбільш інтенсивний показник захворюваності на кір – близько 200 нових випадків кору на тиждень.

«Нині Хмельницька область має найбільший інтенсивний показник захворюваності у країні — впродовж останнього місяця тут реєструють близько 200 нових випадків кору щотижня. А загалом із початку спалаху тут захворіли 3 203 людини, двоє померли», — йдеться в офіційному звіті ЦГЗ МОЗ.

Зазначимо, що після тривалого спаду кількості нових випадків захворювання на кір, у відомстві знову фіксують збільшення хворих, особливо серед осіб молодше 18 років.

Згідно з офіціальною інформацією ЦГЗ МОЗ України, станом на 6 квітня було офіційно підтверджено 37 328 випадків кору з початку 2019 року – з них 17 016 серед дорослих та  20 312 дітей.

Стосується кожного лікаря: МОЗ офіційно запускає систему безперервного професійного розвитку

У МОЗ нагадують, що єдиним ефективним методом боротьби з цим захворюванням є вакцинація. Наразі, за інформацією від Міністерства охорони здоров’я, всі області забезпечені достатньою кількістю вакцин проти кору.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції