Новини

З 13 по 15 квітня у Львові проходитиме медичний форум

За роки свого існування саме такий форум зарекомендував себе як ідеальне місце для просування лікарських новинок, методик лікування, передових технологій, а також обміну досвідом між фахівцями різних регіонів України та зарубіжжя

Львівський медичний Форум – найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються науковці, спеціалісти з різних галузях медицини, представники відомих фірм-виробників світу та безпосередньо виробники виробів медичного призначення, обладнання та фармацевтичних препаратів всієї України.

За роки свого існування саме цей захід став ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування та передових технологій, обміну досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя.

В рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та  практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів  та  відомих  фірм-виробників галузі.

Львівський медичний форум внесений в реєстр медичних виставок та реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році.

Читайте також: Громадське здоров’я — пріоритет в роботі уряду на поточний рік

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook