Новини

Квіташвілі: В Україні треба поліпшити доступ до знеболювальних

На думку міністра охорони здоров'я, в Українісклалас дика ситуація у питаннях доступу до знеболювальних, а варто використовувати європейський досвід

Україна повинна використовувати європейський досвід щодо впровадження державної політики в сфері наркотиків, а саме в напрямку лібералізації та полегшення доступу до знеболювальних ліків. Таку думку висловив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.

«У нас кожні шість місяців тривають активні напади на кодеїновмисні препарати, що продаються в аптеках, що треба запровадити їх спеціальний облік. Ви знаєте, якщо правоохоронні органи не можуть боротися з наркоманією, це проблема медицини. Якщо ми хочемо в Європу, то ми не повинні бути в цих питаннях, вибачте за слово, дикими», — підкреслив Квіташвілі.

При цьому він підкреслив, що сьогодні в країні катастрофічна ситуація в питаннях доступу до знеболювальних ліків.

У свою чергу, спеціальний посол генсекретаря ООН Мішель Казачкін, який також взяв участь у дискусії, підкреслив, що даний захід особливо важливий для України, з огляду на майбутню участь української делегації в Спеціальній Сесії Генеральної Асамблеї ООН з наркотиків, яка відбудеться в квітні 2016 року в Сполучених Штатах Америки.

Читайте також: Представники МОЗу обговорили питання розвитку сімейної медицини на Чернігівщині

Комментировать

Нажмите для комментария