Навчання Новини

Курс ВООЗ: Профілактика і контроль інфекцій (ПІК) під час пандемії COVID-19

Профілактика і контроль інфекцій (ПІК) під час пандемії COVID-19

Курс ВООЗ для медичних працівників

Розуміння та доцільне застосування принципів профілактики та інфекційного контролю захворювань (ПІК), зокрема нової коронавірусної хвороби COVID-19, є важливим компонентом ефективного реагування на виклики в системі охорони здоров’я. Цей курс охоплює основи ПІК, які дозволять медичним працівникам, незалежно від їхнього рівня підготовки та знань, захистити себе та пацієнтів під час пандемії COVID-19. Навчальний курс складається із 6 модулів, які включають сучасну інформацію у форматі відеолекцій і презентацій, та можуть бути завантажені користувачем.

Записатись на курс 64

Огляд

COVID-19 — це інфекційне захворювання з переважно крапельним та повітряним шляхом передачі. Цей курс представляє заходи ПІК, пов’язані із COVID-19, у форматі коротких відеолекцій та тестових завдань для перевірки знань. Матеріал розрахований на фахівців, залучених до підготовки і забезпечення готовності та швидкого реагування на COVID-19, включно з медичними працівниками та працівниками системи громадського здоров’я.

Мета навчання 

Наприкінці курсу учасники зможуть:

  • Описати основні епідеміологічні характеристики COVID-19 та шляхи передачі захворювання
  • Перелічити основні заходи ПІК, рекомендовані ВООЗ, що стосуються передачі COVID-19
  • Пояснити значення загального ПІК у закладах охорони здоров’я
  • Перевірити ефективність заходів ПІК.

Тривалість курсу

Близько 3 годин.

Сертифікати

Сертифікат буде доступний для учасників, які наберуть принаймні 80% від загальної кількості балів в усіх тестових завданнях.

Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 2 годин (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»)

Курс «Профілактика і контроль інфекцій (ПІК) під час пандемії COVID-19» був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України та Центром громадського здоров’я МОЗ України у травні 2021 року. 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook