Новини

Круглий стіл, присвячений Міжнародному дню інвалідів, відбудеться 3 грудня 2015 року

В рамках Всеукраїнського заходу «Інвалідність це не вирок. Ми маємо право на гідне життя!» присвяченого Міжнародному дню інвалідів 3 грудня 2015 року у приміщенні Міністерства охорони здоров’я України, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7 відбудеться круглий стіл на тему «Діаліз європейського рівня. Трансплантації – Я, ЗА!»

Метою круглого столу є обмін думками, обговорення та прийняття спільних пропозицій і рекомендацій учасниками круглого столу щодо:

1) вироблення спільних пропозицій з метою підвищення якості лікування пацієнтів методами діалізу та трансплантації до європейського рівня (запобігання появі на ринку лікарських засобів та виробів медичного призначення сумнівної якості) на основі перегляду діючого стандарту та відповідних уніфікованих протоколів проведення інтермітуючого гемодіалізу та впровадження стандартів і уніфікованих протоколів для перитонеального діалізу і трансплантації;

2) розробка підходів щодо проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині (за принципом «презумпції згоди») та заходів щодо його громадського обговорення та подальшого прийняття Верховною Радою України;

3) обговорення актуальних аспектів впровадження оплати медичної послуги з діалізу і трансплантації органів людині.

До участі в заході запрошено:

 — депутатів профільного Комітету Верховної Ради України,

— представників Адміністрації Президента України, можливо уповноважений з прав інвалідів

— представників Міністерства охорони здоров’я,

— практикуючих лікарів,

— експертів, представників громадськості

Місце проведення: України, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7

Дата та час проведення: 3 грудня 2015 року, початок о 15-00.

Організатори круглого столу – ГО «Нефро-Надія» (за підтримки 13 (тринадцяти) громадських організацій пацієнтів діалізу та реціпієнтів трансплантованої нирки (Меморандум про співпрацю від 22.04.2015 року, м. Київ)», Громадська рада при МОЗ України.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook