Вибір редакції Інтерв'ю спеціаліста

С. Кравченко: Це рік тотального геноциду медичної сфери та власного народу

Ми побачили, що ідеї та спічі МОЗ не мають під собою ані законодавчої, ні логічної бази, це марення людей, які виявились в галузі випадковими

Єксклюзивно для Медпросвіти:
Підсумки року з Сергієм Кравченко (Відповідальний секретар ради Національноїмедичної палати України)

«Підводячи підсумки року хочу відмітити, що в цьому році, нажаль, ми побачили не дуже гарну роботу уряду та взагалі керівництва держави в галузі охорони здоров’я. Протягом року мінялися керівники міністрества – був Квиташвілі, Павленко, Шафранський і нарешті ми отримаи цікаву комнаду на чолі з Супрун.Але наші сподівання, на жаль, не виправдалися. Обертаючись на події року ми можемо зробити висновок, що МОЗ, як центральний орган виконавчої влади геть не існує, а справжнім  центром прийняття рішень є міністр кабінету міністрів, який проваджує рішення, делеговані прем’єром – В. Гройсманом. Відповідальність за стан медичної галузі лежить безпосередньо на Президенті, як гаранті Конституції, та на  Прем’єр-міністрі» — розповів С. Кравченко.

Також С. Кравченко вважає, що нинішня команда МОЗ неспроможна реально змінити систему охорони здоров’я України на краще.

«Ми також побачили, що ідеї та спічі МОЗ не мають під собою ані законодавчої, ні логічної бази, це марення людей, які виявились в галузі випадковими… Цей рік став роком  тотального геноциду медичної сфери та власного народу. Заходи охорони здоров’я продовжують знищуватись, а натомість нічого не пропонується.

У нас постійно зменшується відсоток фінансування на медицину. Про які реальні покращення можна говорити?» — розповідає пан Сергій

Також С. Кравчено поділився думкою з приводу реальних можливостей Верховної ради та профільного комітети. Розповів про вплив фарммафії та розподіл ринку та ще багато чого, про що докладно ви можете почути самі в його інтерв’ю.

Комментировать

Нажмите для комментария