Новини

Кожна сільська амбулаторія Львівської області вже забезпечена комп’ютерами

Медреформа_врач_вешает_табличку_медпросвіта

Прес-служба Львівської ОДА повідомила, що кожна сільська амбулаторія в області отримала комп’ютерне обладнання з відпорним програмним забезпеченням.

«Всі наші сільські амбулаторії забезпечені комп’ютерами з програмним забезпечення. Приблизно 500 лікарів пройшли навчання. Ми закликаємо всіх керівників закладів охорони здоров’я надалі купувати техніку та сприяти в навчанні», — цитує прес-служба директора департаменту охорони здоров’я області Ірину Микичак.

Завдяки діям керівництва області, вже сьогодні лікарі в сільській місцевості можуть розпочати створювати електронні картки пацієнтів в своєму регіоні, підписувати декларації з пацієнтами та затверджувати в адміністрації.

Кабмін призначив виконавчого директора ГО «Пацієнти України» Стефанішину заступником Супрун

Загалом на сільські амбулаторії та жіночі консультації в області було закуплено 400 комп’ютерів з відповідним програмним забезпеченням. Все проводиться в рамках впровадження системи електронної охорони здоров’я eHealth та для реалізації програми в боротьбі з онкологічними захворюваннями у Львівській області.

В МОЗ розповіли як буде проходити комп’ютерізація лікарів первинної ланки та за чий рахунок

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я затвердило вимоги щодо комп’ютерізації медичних установ первинної ланки. В середньому на один заклад необхідно закупити 5-6-7 комп’ютерів або ноутбуків, для того, щоб кожен лікар первинної ланки мав доступ до роботи з електронною системою.

Комментировать

Нажмите для комментария