Новини

Ковтонюк впевнений: Верховна Рада підтримає медичну реформу на наступному тижні

Павло Ковтонюк_медреформа_медпросвіта

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, коментуючи шанси законопроектів МОЗ, повідомив, що підтримки у Раді буде достатньо.

«Ми на протязі року не тільки проводили активну роз’яснювальну кампанію в мас-медіа, багато їздили по регіонам. Ми працювали з парламентом, з усіма фракціями і з окремими депутатами. Особисто я провів десятки зустрічей з народними депутатами. І я хочу сказати: я відчуваю, що у залі в нашої реформи є підтримка. І на наступному тижні, коли прийде час вирішувати, ця підтримка буде і на табло Верховної Ради», — заявляє заступник міністра.

Парубій анонсував медичну реформу на наступному тижні

Нагадуємо, що на наступній пленарній неділі народні депутати Верховної Ради будуть займатись медичними законопроектами. Голова ВР Андрій Парубій офіційно анонсував голосування за медичні законопроекти, які були розроблені МОЗом та схвалені Урядом №6327 та №6604.

Уряд України погасить заборгованість перед медпрацівниками до кінця року

У випадку, якщо реформу вдасться схвалити, медична реформа фактично візьме свій старт з 1 січня 2018 року. До цього часу також буде внести ряд корегувань в проект бюджету на наступний рік. Адже на цей час, проект підготовлений Урядом Гройсмана, передбачає, що лікарі і далі будуть отримувати близько 3 000 гривень на місяць.

Комментировать

Нажмите для комментария