Новини

Ковтонюк: Медреформу з технічних причин не зможуть запустити з початку наступного року

Павло Ковтонюк_медреформа_медпросвіта

Коментуючи прийняття медичної реформи, заступник міністра повідомив, що зрозуміти провалилася медична реформа чи ні, можна буде наприкінці 2018 року.

Проблеми з запуском вірогідніше за все склались через проект постанови про відміну медреформи. Вона була подана в останній день пленарної неділі у Верховній Раді 20-го жовтня, тому розглянути цей проект зможуть не раніше 7-го листопада, про що офіційно повідомив спікер ВРУ Андрій Парубій.

Супрун повідомила, що українські медики лікують гепатит по застарілим протоколам

«Медреформу з технічних причин не зможуть запустити з початку наступного року, як очікувалося. У МОЗ розраховували, що активні зміни почнуться з 1 січня, але плани зірвало зволікання з прийняттям відповідного закону, яке відкладалося з весни», — повідомив заступник міністра Павло Ковтонюк.

Супрун: Ліки по старим протоколам закуповувати не будуть. А за використання не «сучасних протоколів» накладатимуть санкції на лікарів

Реальний термін запуску медреформи, на думку Ковтонюка, що найменше півроку. За цей час повинна бути створена Національної служби здоров’я України, а також підготовки нормативних документів.

За матеріалами ua1.com.ua

Комментировать

Нажмите для комментария