Новини

Ковтонюк: Медреформа очистить кадровий склад керівництва клінік

Павло Ковтонюк_медреформа_медпросвіта

Заступник міністра охорони здоров’я впевнений, що завдяки медреформі вдасться позбавитись від нечестних та неефективних керівників у медицині

«Це зробить ринок. Власник кожної лікарні – місцева влада – повинна буде поставити перед собою питання: ми довіряємо цій людині в нових умова або ні, коли необхідно заробляти на лікарню, а не просто «вибивати» і отримувати», — заявив заступник міністру в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Ещё один аспект врачебных ошибок: А если пациент не прав?

Перш за все, на думку Ковтонюка, медреформі в Україні надзвичайно сильно допомогає децентралізація влади. Надання можливості місцевим громадам самостійно розпоряджатись власними активами змушує приймати рішення з максимальною ефективністю, нести відповідальність перед людьми, які живуть в їх регіоні. Саме тому, нечесних та неефективних керівників буде необхідно позбавлятись в найкоротші терміни.

Зарплата сімейника буде 700 000, якщо лікувати немовлят та осіб 65+

«Повертаючись до питання про кадри: нова система буде підштовхувати місцеву владу до того, щоб вони оновлювали свої кадри. Якщо вони цього робити не будуть, вони будуть нести відповідальність перед людьми, які там живуть», — вважає Ковтонюк.

Комментировать

Нажмите для комментария