Новини

Кошти на медичну реформу надали. Законопроект Супрун №6604 прийнято в цілому

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

Законопроект №6604 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів прийнято.

Саме цей законопроект було необхідно прийняти для того, щоб фінансування дійсно змінилось повністю. Саме таким чином весь бюджет охорони здоров’я потрапить у Національну службу здоров’я України, яка за реформою буде створена незабаром.

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

Лікарі та медичні заклади заключатимуть договори з НСЗУ та отримуватимуть фінансування на медичну практику від цього нового органу. В іншому ж випадку, якщо медичний заклад, або лікар ФОП не уклали договір з НСЗУ, вони не отримуватимуть жодного фінансування з держбюджету.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Окремо треба додати, що для того, щоб отримувати кошти на медичну практику, лікарі та мед заклади надаватимуть звіти в НСЗУ через систему E-health про надані медичні послуги пацієнтам. Кожна з послуг буде чітко тарифікована. Наприклад, якщо за місяць був лише один пацієнт, який замовив консультацію за 200 грн, медзаклад отримає саме 200 грн.

Авансове фінансування урядовими реформами за законопроектом №6327 та №6604 не передбачається.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook