Вибір редакції Новини

Корпорація “Юрія-Фарм” отримала і обробила понад 120 запитів про надання допомоги від лікарень.

Станом на 29 квітня 2020 р. “Юрія-Фарм” отримала та обробила понад 120 звернень про надання матеріальної допомоги від головних лікарів опорних лікарень з усієї території України. Опорні лікарні – це ті лікарні, які були визначені Міністерством охорони здоров’я та обласними органами влади для надання допомоги та госпіталізації людей із захворюванням на Covid-19.

“Юрія-Фарм”, як соціально відповідальна компанія, ніколи не залишалася осторонь економічних та соціальних труднощів в країні. Нещодавній спалах коронавірусної інфекції не є винятком.

“Розуміючи критичність ситуації і те, що діяти треба блискавично, ми вже почали активно забезпечувати звернення цих лікарень та розвозити необхідні препарати. Компанія надає благодійну допомогу у вигляді інфузійних препаратів, антисептичних засобів, виробів медичного призначення та апаратів для небулайзерної терапії. На сьогодні загальна сума вже розподіленої благодійної допомоги склала 9,9 мільйонів гривень. Загальна сума запланованої благодійної допомоги для боротьби з вірусом складає понад 10 млн грн,» — зазначив генеральний директор Дмитро Деркач.

“Ми віримо, що за допомогою відкритого діалогу з медичними закладами та швидкого реагування на їх реальні потреби, разом ми зможемо подолати загрозу, з якою зіткнулася наша та майже всі інші країни світу,” — переконаний Дмитро Деркач.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook