Новини

Конкурс в ОХМАТДИТ: кандидати обличчям не вийшли…

Нагадуємо, що МОЗ проводив конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря ОХМАТДИТ.

З приводу прозорості того конкурсу лунало багато заяв, про що писала Медпросвіта. Щоб  вланими очима побачити, що відбувається, представники Медпросвіти особистобули присутні на процедурі проведення того конкурсу. Послухавши доповіді претендентів та ознайомившись з іхнім життевим шляхом ми,звісно,зробили свої висновки і , навіть, обрали для себе своїх симпатиків.

Але в МОЗ вирішили, що всі кандидати «обличчям не вийшли». Про що і говориться в заяві від МОЗ. Текст нижче.

Доречі, відео дуже рекомендую до перегляду: іллюструє ситуацію.

Жодного з кандидатів не визнали переможцем у відкритому відборі на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України. Рішення ухвалювалось колегіально.

20 березня під час співбесід комісія заслухала стратегії розвитку лікарні, представленні претендентами Дмитром Вернигорою, Олегом Залатою, Тетяною Івановою та Раїсою Мостовенко.

Відео з презентаціями Дмитра Вернигора та Олега Залати:

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/755369347959506/

Відео з презентаціями: Тетяни Іванової та Раїси Мостовенко:

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/755570217939419/

«Плани розвитку та стратегічне бачення майбутнього закладу – один із критеріїв, завдяки яким ми змогли обрати головного лікаря унікальної дитячої лікарні. Не випадково приділяємо стільки уваги питанням, як кандидати планують розвивати Охматдит, адже ми чекаємо від них розвитку та підвищення статусу лікарні. Ми шукаємо достойного кандидата на цю посаду і бажаємо успіхів тим, хто подається», — наголосила доктор Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України.

Комісія з проведення відкритого відбору кандидатів на посаду головного лікаря «Охматдит» заслухала конкурсні пропозиції учасників та ухвалила одностайне рішення, що серед них не знайшлося достойного кандидата.

«Раніше очільника лікарні призначало Міністерство охорони здоров᾽я України. Це вперше проведено відкритий конкурс, щоб дати можливість позмагатися за цю посаду найкращим менеджерам нашої країни», — зазначила Оксана Сивак, заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції.

Представники опікунської ради «Охматдиту» — народні депутати України та представники громадськості перевірили декларації про доходи кандидатів, а також можливі конфлікти інтересів.

Нагадаємо, що 10 березня комісія розглянула подані кандидатами документи і прийняла рішення допустити до участі в наступному етапі конкурсу 4 претендентів, чиї документи відповідали вимогам. Перевіряли також відповідність кандидатів кваліфікаційним вимогам. Усього для участі у конкурсі документи подало лише 9 претендентів.

За тиждень комісія збереться, щоб оголосити новий конкурс.

Джерело — МОЗ.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook