Новини

Конкурс на посаду голови НСЗУ виграв гендиректор «Isida-IVF» Олег Петренко

Павло Ковтонюк_медреформа_медпросвіта

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк повідомив, що на сьогодні запланована перша робоча зустріч з Петренко. Призначення відбудеться після перевірки.

Загалом в Міністерстві охорони здоров’я оцінюють проведення конкурсу на посаду голови Нацслужби здоров’я позитивно. Ковтонюк вважає, що в конкурсі взяли участь дійсно сильні конкурентні кандидати, а досягнув перемоги найсильніший.

Це надзвичайно важливо, адже функціонал нової державної виконавчої структури в медицині дуже широкий. Саме НСЗУ стане головним розпорядником державних коштів в медичній сфері, укладатиме договори з медичними установами та лікарями-ФОП і займатиметься створенням гарантованого та платного пакетів медичних послуг. Отже саме від НСЗУ залежить якість проведення медичної реформи в Україні.

«На співбесіді було два сильних кандидати – один з них переміг. Коли я формував своє бачення, мені хотілось, щоб це була людина не з державної служби, але водночас щоб вона працювала в системі охорони здоров’я. Людина, яка розбирається в медичних послугах і є реформатором», — повідомив заступник міністра.

МОЗ надає можливість приватним клінікам також укладати договори з НСЗУ

«Завтра відбудеться перша робоча зустріч. Призначення буде після спеціальної перевірки, але роботу ми починаємо вже з завтрашнього дня», — повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк напередодні.

Нагадаємо, що в конкурсі взяли участь 14 кандидатів, більшість з яких працювали саме в медичній системі на різних посадах. Конкурс було проведено протягом одного дня.

За оцінками МОЗ лише 30 відсотків українців підпише декларації з лікарями у 2018 році

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook