Новини

Конкурс на посаду голови Нацслужби здоров’я розпочнеться найближчим часом

Врач_Медпросвіта

Під час засідання Кабінету міністрів України було прийнято рішення про проведення конкурсу на посаду голови НСЗУ.

«Сьогодні Кабінетом міністрів було прийнято розпорядження про голову Національної служби здоров’я України», — повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк під час презентації системи електронної охорони здоров’я.

Мова йде в першу чергу про правила проведення конкурсу на заміщення посади. Це необхідно для того, щоб створити прозорі умови участі у конкурсі та роботи голови служби в майбутньому.

Ковтонюк про платні медпослуги: «В нас немає загальної обіцянки, що медицина буде безкоштовна»

В Кабінеті міністрів України переконані та обіцяють, що саме Національна служба здоров’я України буде виконувати функцію державного страхувальника. В якості платежів за «поліси» у вигляді платних та безкоштовних пакетів медичних послуг, які будуть затверджені у 2019 році, виступатимуть загальні податки, які сплачує все населення. Нових обіцяють не створювати.

МОЗ надає можливість приватним клінікам також укладати договори з НСЗУ

Нагадаємо, що НСЗУ виступатиме основним розпорядником державних коштів у галузі охорони здоров’я, з якою будуть вимушені працювати за офіційним договором всі державні медичні установи України та лікарі-ФОП, які бажають отримувати фінансування з державного бюджету.

Нагадаємо, що трохи раніше КМУ офіційно опублікував постанову про створення Національної служби здоров’я України. 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції