Новини

Комітет з питань охорони здоров’я оголосив недовіру до Супрун та зачитав вимоги лікарів з трибуни Верховної Ради

Комітет_Медпросвіта

Вчора в зв’язу з Всеукраїнською акцію протесту медиків нардепи комітету провели збір та одностайно підтримали вимоги медичних профспілок.

Необхідність голосування за визнання незадовільною роботи МОЗ голова Комітету Ольга Богомолець поясню великою кількістю проблем у виконанні програми «Лікування громадян України за кордоном», на яку було виділено понад 336 млн. гривень, а також непідписаними контрактами на закупівлі лікувальних препаратів за бюджет 2017 року.

Комитет по вопросам здравоохранения снимает с должности Супрун

«Комітет одностайно підтримав вимоги медичних профспілок, які сьогодні проводили попереджувальну акцію протесту перед Кабміном та Верховною Радою та передали до Комітету копії 100 тисяч підписів медичних працівників з усієї України», — пише Богомолець на своїй персональній сторінці.

Зокрема виголошення вимог медичних профспілок, в яких в першу чергу вимагають погашення заборгованості по заробітнім платам медикам та вирішенню питання з зрівнялівкою, також готується проект відповідної Постанови ВР з рекомендаціями Кабміну вжити заходів для їх задоволення.

Супрун обещает, что украинцев будут лечить одинаково, как в Феофании, так и на Троещине

Визнали роботу МОЗ незадовільною майже всі члени комітету. Втім, Ірина Сисоєнко, нардеп від фракції «Самопоміч», покинула засідання, коли зайшла мова про недовіру до Супрун.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook